Japonyada Satışa Çıkan Gizli Desenli Şemsiyeler (Islanınca)

| On
Pazartesi, Eylül 21, 2015


Japonyada fazlasıyla ilgi gören bu şemsiyeler sizi yağmurdan korurken ıslandığında da güzel desenler çıkartarak havalı olmanızı sağlıyor. :) Şemsiyenin iki özelliği varmış, sizi ıslanmaktan yani her şemsiyenin yaptığı gibi suyu tepmesiyle sınırlı kalmıyor bir kısmınıda içine emerek özel yapılmış desenlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

İlk yapılanlar geleneksel Japon motifleriyken, şemsiyeler tutunca aktif kültürlerede uygun yenilikçi desenlerde de yapmayı ihmal etmemişler. Ayrıca şemsiyeyide amazon sitesi üzerinden alabiliyorsunuz. (Link) Şuanda bir taneyle sınırlı olsada, önümüz kış artacağına eminim. :)

Aslında ben olsam ürünleri random olarak satardım, hem daha heycanlı olurdu hemde bir alım algısı oluştururdum. İnsanlığında temelinde vardır bu gizlilik merak duygusu. Yani o istediğini ve başkasında gördüğü çıkana kadar hep almak isteyebilir. :D Tabi bunun içinde her deseni tek renge değil seri bir şekilde üretim yapmak lazım. Neyse ben neden bu kadar kastım? lkdgjslkdjgd.İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Gönder

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9