Oyuncaklar Çocuk Gelişiminde Çizime Dönüşerek Katkı Sağlayabilir! (LOL Bebekler, Cicibiciler, Çöps Çetesi Gibi..)

| On
Pazar, Ocak 20, 2019
Slime, stress çarkı ve benzeri oyuncaklar en sonunda sürpriz paket açılım furyasını başlattı. En çok etkilenen kesimde çocuklar oldu. Özellikle Türkiyede'de lol bebek, cicibiciler, çöps çetesi, lps gibi oyuncaklar fazlasıyla tuttu. Hatta geçenlerde televizyonda yapılan haberde; Karne hediyesi olarak ne istiyorsun? sorusuna Lps miniş! cevabını veren çocukları gördüm. Buda yeni nesilin geldiğini gösteriyor. Eskiden bisikletti, bilgisayardı derken değişim başlamış bile.

Bu durumda aileler kısıtlamalarını nasıl yapabilir? Her çocuk oyuncak isteyecektir fakat bunu belirli oranlarda yapmak en doğrusu. Çocukların hevesini alabilmesi, hemde beceri kabiliyetlerini geliştirebilmesi için onları çizime yada boyamaya yönlendirebilirsiniz. Bunu yapmaları içinde lol bebek, lps gibi oyuncaklardan başlamalarını tavsiye ederek ilgilerini çekmek size kalmış. -aynı zamanda daha az harcama da demek oluyor.- Çocuklarda yaptıkları çizimlerde sevdikleri oyuncakları görerek kendilerini mutlu etmiş olacaklar.

Açıkcası bizde çocukların rahatça çizebilmesi için öğretici çizim videoları yapmaya karar verdik. Hemde sınırlarımızı sadece oyuncak ürünleriyle değil aynı zamanda diğer popüler alanlarla da birleştirmeyi istedik.


Örümcek Gwen Lol Sürpriz Bebek Nasıl Çizilir? | Örümcek Adam Örümcek Evreninde Animasyon Filmi


Yılbaşına Özel L.O.L. Sürpriz Bebek Çizimi

İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Gönder

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9