Sevdiğim K-POP Ünlülerinin Kendime Göre Burç Analizi (2017)

| On
Cumartesi, Mart 18, 2017

2017 yılının başlarında olmamızla beraber hergün fotoğraflarına, olaylarına, haberlerine baktığım ünlülerle, seviyorum ama hergün değil neden seviyorum bende bilmiyorum genede görürsem asla bırakmam döner bakarım şeklinde iki kategoriye ayırarak burçlarını analiz ettim. Görüyorum ki sevdiğim üyeler belirli buçlar arasında yoğunlaşıyor. Ama şunuda eklemek istiyorum, eskiden boğa burcunun hakimiyeti varken epey değişiklik olmuş. Her sene güncelleme atar gibi bu post'un devamını yüklemeyi planlıyorum. Tabi her dönem sevdiklerim, takip ettiğim kişilerdeki değişimleri sizlerde görmüş olacaksanız. Birkaç sene önceden yapsam daha iyi olacaktı..


Hergün Mutlaka Bakarım Kategorisi

Oh My Girl -- Arin (18 Haziran 1999) // İKİZLER
Oh My Girl -- Mimi (01 Mayıs 1995) // BOĞA

After School -- Raina (07 Mayıs 1989) // BOĞA
After School -- Nana (14 Eylül 1991) // BAŞAK
After School -- Jooyeon (19 Mart 1987) // (Ex) BALIK

WJSN -- Eunseo (27 Mayıs 1998) // İKİZLER
WJSN -- Luda (06 MART 1997) // BALIK

Twice -- Sana (29 Aralık 1996) // OĞLAK
Twice -- Nayeon (22 Eylül 1995) // BAŞAK

Solo -- Jessica Jung (18 Nisan 1989) // KOÇ
Red Velvet -- Irene (29 Mart 1991) // KOÇ
Apink -- Chorong (03 Mart 1991) // BALIK
AoA -- Mina (21 Eylül 1993) // BAŞAK
DalShabet -- Subin (12 Şubat 1994) // KOVA
GirlFriend -- Sowon (07 Aralık 1995) // YAY


Görürsem Bırakmam Döner Bakarım Kategorisi

Wonder Girls -- Sunye (12 Ağustos 1989) // (Ex) ASLAN
Secret -- Sunhwa (06 Ekim 1990) // (Ex) TERAZİ
Twice -- Mina (24 Mart 1997) // KOÇ
Mamamoo -- Moonbyul (22 Aralık 1992) // OĞLAK
GirlFriend -- Eunha (30 Mayıs 1997) // İKİZLER
Oh My Girl -- Hyojung (28 Temmuz 1994) // ASLAN
Fiestar -- Linzy (22 Ekim 1989) // TERAZİ
4Minute -- Sohyun (30 Ağustos 1994) (Ex) // BAŞAK
WJSN -- Bona (19 Ağustos 1995) // ASLAN
AoA -- Seolhyun (03 Ocak 1995) // OĞLAK

Toplamda: 4 BAŞAK, 3 İKİZLER, 3 BALIK, 3 OĞLAK, 3 KOÇ, 3 ASLAN, 2 TERAZİ, 2, BOĞA, 1 YAY, 1 KOVA
2 Burç grubundan sevdiğim kişinin olmamasıda işin ilginç kısımı diyebiliriz. (Yengeç, Akrep)


Başak realde anlaşamadığım pek fazla sevmediğim burç olmasına rağmen en çok sevdiğim kişinin oradan çıkması, İkizler'le yaşadığım kötü ilişkiler olmasına rağmen üç tane olması.. Gerçek hayatta hiç Balık arkadaşım olmayıp üç adet balık sevmem. Keşke Balık arkadaşım hatta sevebileceğim birisi olsa merak ediyorum nasıl olduklarını. Çok duygusal olup gizliyorlar mı? Ben biraz melankolik, bazen çok neşeli çoğunlukla durgunum onlarda öyle mi olur.. Veya şaşırtıp sadece benim şiir, duygusal söz yazmamı beklemez oda gelir yazar mı, güzel olurdu. Jooyeon bana göre biraz büyük ama Chorong + Luda ikilisinden isterdim yaniiiiii. Şuan düşününce aklıma geldi Chorong çok hareketli espirili biriyken Luda ona göre daha duygusal pasif gibi duruyor.

Oğlak hakkında bilgiye ihtiyacım yok. Annem ve ablam Oğlak! Çok anlaşabileceğimi düşünmüyorum. (İlişkide) Genelde ailemle anlaşabilirim ama derin konulara girdiğimizde büyük ayrılıklar yaşadığımız oluyor. Bazen annem, ablam aynı. Ben farklı.. Bazen biz aramızda ikiye tek olmuşuz gibi. Zıt kutuplarız anlaşırken tam anlaşıyoruz anlaşamıyorsakta bayağı derinlemesine.. Koç first bias kategorim olup ayakta kalmayı başarabilmiş burç. Koçun ağır başlılığı bir yandan da hareket ve tarz çekiciliği kendisine bağlıyor gibi hissediyorum. Jessica ve Irene sınıf olarak aynı gibiler. İkisinide çok seviyorum hatta görürsem ağlayacak kadar ama ilginçtir ki çıksam onlara zarar veririm gibi hissediyorum -ben düşük kalırım gibi- diğer burçlarda böyle hissetmiyorum. Yay hakkında nötr'üm konuşmam doğru olmayabilir. Yaşadığım arkadaşlıklarda hep nötr.. Subin, Kova olduğun için üzgünüm hiç anlaşamayız gibi geliyor. Böyle olsun istememiştim.. Çok rahatlar, birşey takmıyorlar. (Babam) Gezmek, sosyal olmak hayatlarının tamamını oluşturuyor. İkizlerle anlaşırım çokta eğlendiririm fakat güvenim yok. İlişkisel olarak her yerde burcumla kötü olduğu yazıyor. Başak seni çok merak ediyorum, şuana kadar gerçekten hiç sevdiğim başak arkadaşım bile olmadı.

Adil kazanım için sadece birinci kategoriye'de bakıp değerlendirme yapmam lazım. Asıl sıralamamda hiç Aslan yokken, görürsem bırakmam kesin döner bakarım kategorimde atağa geçiyor. Acaba Aslan burcunu çekici gördüğümü mü gösterir? Tabi asıl kazananda değişiklik yok, Başak ana kategorininde birincisi. Balık, Koç, Boğa'da kovalıyor. Dediğime gelmiyor mu? Boğa gene ön plana çıkmış. BALIĞA ŞAŞIRMA EFEKTİ.


İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Gönder

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9