K-POP'un En Güzel Kızlarını Açıklıyorum! - (2016.Mayıs İçerir) Top #4

| On
Salı, Mayıs 10, 2016
Sıkı durun!
Duyduk duymadın da demeyin!
Eren açıklıyor!
Eren gene iş başında!!
Dediğinizi duyar gibiyim..

Evet. Kesinlikle evet. Yanılmadınız. Bloğuma böyle bir bölüm açma gereği duydum. Tabikide güzellik gelip geçici bir şey olduğu içinde napıyoruzz? Sık sık bu listenin değişeceğiniz söylüyoruuuz. Yani bu ay çok güzel dediğim biri gelecek ay olmayabilir. :)) Belkide üç ay üst üste çok güzel olup all-kill'de yapabilir! Aman tanrım, bu listede kimler var diyorsunuz değil mi?? Çılgınlıklardan bıkmadınız. Eskiden kullandığınız mutfak ürünlerinden de mi kurtulmak istiyorsunuz? Hadi ozaman sadgsadgsdg. (Bir dakika espiriye devam) Yoksa artık spor yapacağım diye aldığınız bu eski püskü spor aletlerinden de mi bıktınız? Peki ya çıkmayan lekelerden? Onlardan da bıktınız değil mi... Sıkı durun! Bu liste sizin için değil!

Listenin öldürücü darbesini yaparak arka arkaya OhMyGirl grubunun 2 üyesi üst sıraları kapıyor!


#1 YOOA

Gerçek adı Yoo Shiia. OHMYGIRL üyesi. Kan grubu A. Gruptaki yeri Vokal. (17.Eylül.1995) Başak burcu. Farklı yüz hatları ve tatlı hareketleriyle listemin birinci sırasına geliyor.

(Kafamda Mimiyle kapıştırdıktan sonra) zor bir karar vererek #1 sıraya yerleştirdim. En sevdiğim özellikleri aegyo yaptıktan sonra utanarak yüzünü kapatması. Saçlarını sürekli olarak örüyor olmasııı vee uzun süredir kahküllü takılması. Gerçek hayatta düşünürsem başak burcu pek sevmediğim bir burç olmasıyla birlikte şuana kadar başak burcu sevdiğim ünlü sayısının az olması kayıtlara geçebilir.Başka Fotoğrafı 1- (Tık)
Başka Fotoğrafı 2- (Tık)
Başka Fotoğrafı 3- (Tık)


#2 MIMIGerçek adı Kim Mi Hyun. OHMYGIRL üyesi. Kan grubu AB. Gruptaki yeri Rap & Vokal. (1.Mayıs.1994) Boğa burcu. Birinci sırada Mimi'nin olması gerekirken neden hala böyle bir karar aldığımı bilmiyorum.

Sebebi neydiki böyle tatlı bir insanı ikinci sıraya koydum? İkisinide birde saysak olmaz mı. Aslında diğer sıralardakiler de, hepsini birinci sıraya alalım. Kendisi yeni yeni rap denemeleri yapıyor. Yakın zamanda bir düette gerçekleştirdi. (Sung Eun ile) Tavırları tatlı+sert birleşimi olduğu için bende çok seviyorum. Ayrıca şuanki saç rengi kendisine çok iyi gitti. Önceki siyah rengi saçlarıyla pasif görünüyordu. Farklılık yaratması grubun ana yüzününde tek kişi olmamasına sebep verdi. Ayrıca neden bilmiyorum ama saçlarını çok beğeniyorum??

Özel Not: Ne kadar gizlesede sol gözünün altında minnacık çok tatlı beni var!

Başka Fotoğrafı 1- (Tık)
Başka Fotoğrafı 2- (Tık)
Başka Fotoğrafı 3- (Tık)


Şok olacaksınız biliyorum ama söylemek zorundayım. Yooa ve Mimi ilk iki sırayı kapınca buna bir gönderme olsun diye böyle bir fotoğraflar yükleyip bana selam söylediler. Ellerine dikkat ettiniz mi? 2 işareti var. Neden? Siz biliyorsunuz... Yanlız işin garip tarafı bu iki kızımızda 1.70 boyundaymış. Ben daha önce hiç uzun boylu sevimli insan görmemiştim. Galiba kpop boy ortalamasıda biraz uzadı?

Yeni Not: Çok ilginç bir şey oldu Yooa ve Mimi 1.70 falan değilmiş! Gerçek boylarını açıkladılar. Mimi 1.63, Yooa 1.60 boyundaymış. İşte gene ben kazandım.


#3 SANAGerçek adı Minatozaki Sana. TWICE üyesi. Kan grubu B. Gruptaki yeri Yardımcı vokal. (29.Aralık.1996) Oğlak burcu. Sanayı normalde hiç takip etmezken gel gör ki çok sevgili bir arkadaşımın aşılaması sonucu böyle bir vaka ortaya çıktı.

Çok kötü bir espiri yapmak istiyorum. O sana buda bana.... :( Sanamızın henüz kahkülü yok, bunu bildiğini söylerek çok çok özür diledi ama onun tatlılığına vererek bir süre affediyoruz. Yakın zamanda kahkül yapmazsa bu listeden, kara listeye alacağımızı bildirdim. Ayrıca hanım kızımız bugünlerde Korede viralde oldu. Comeback müziklerindeki shyshyshy kısmındaki tatlılığıyla herkesçe çok sevilen biri haline geldi. Gerçekten yanakları ve sesii çoook tatlı...


Başka Fotoğrafı 1- (Tık)
Başka Fotoğrafı 2- (Tık)
Başka Fotoğrafı 3- (Tık)

#4 NAEUNGerçek adı Lee Na Eun. APRIL grubu üyesi. Kan grubu B. Gruptaki yeri Vokal & Grubun Yüzü. (5.Mayıs.1999) Boğa burcu. April grubundaki tek sevdiğim üye hatta orada olduğu için üzgünüm. Ohmygirl grubunda olabilirdi meselaaa.

Yalan söylemeyeyim, kendisi hakkında çok fazla bilgim yok. Sadece arada fotoğraflarına bakıyorum. 1999 doğumlu olduğunu bu postu hazırlarken öğrendim. Hiç o kadar küçük görünmüyor? Gözlerinin hafif şaşı olması çok tatlı yaa, ve insanlara acayip derecede sıcak davranıyor..

Başka Fotoğrafı 1- (Tık)
Başka Fotoğrafı 2- (Tık)
Başka Fotoğrafı 3- (Tık)

4 kişinin burç haritasını çıkarttığımda genelde eskiden sevdiğim üyeler Koç, Boğa, Akrep burçlarından olurken bu seferki dörtlüde Oğlak, Başak burçlarınıda görüyoruz. Klasik olarak iki tane boğa burcuda aktif tabiki! Çok ilginç gerçekten hep sevdiğim kişiler o üç burçtan oluyor..
İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Gönder

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9