En iyi Korku Evi: Yetimania (Mutlaka Gidip Eğlenceli Vakit Geçirin!!!)

| On
Salı, Şubat 09, 2016
Bizzat yapım aşamasına kadar şahit olduğum, güvendiğim ve cidden korkuyu yaşatabilecek bir mekanın tanıtımını yapacağım sizler için. :) Yetimania!!!

Öncelikle korku evleri nedir?
Korku evleri mekanın hikayesine türüne göre değişiklik gösteren, belirli kural ve ipuçlarıyla birlikte arkadaşlarınızla eğlenebileceğiniz mekanlardır. Bu mekanlar genel olarak yerine göre hikaye oluşturur ve sizde ipuçlarını izleyerek oradan çıkmaya çalışırsınız. Olayın en güzel yanıysa bunu tek başınıza değil arkadaşlarınızla beraber yaşıyor olmanız. Artık korktuğunuzda birbirinize mi sarılırsınız :) yoksa kaçarken birbirinizimi satarsınız. Ona siz karar vereceksiniz! Ama ben size ipuçlarını güzelce takip edip takım oyunu yapmanızı tavsiye ederim. :)

Yabancı ülkelerde son derece hızlı şekilde büyüyen ve tutan bu sektörün ülkemizdede gelişmesi beni çok mutlu ediyor. Aynı zamanda bu işi güvenilir ve kaliteli insanlar yapıyorsa..

Peki bizim Yetimania korku evimizin hikayesi nedir? Onuda hemen sitelerinden sizlere ulaştırayım..


"1960’da yetimhanede çıkan yangın sonucu, ölen çocukların yanmış ve çürümüş cesetleri bir gece kasabada ki tüm evlerin kapılarına asılı şekilde bulundu, bu vahşet dolu görüntü sonrası dönemin kilisesi yetimhaneyi şeytanın evi ve lanetli olarak ilan etti. Kasabalılar yetimhaneden hergün acı ve ızdırap dolu çığlıklar yükseldiğini ve şeytanın esir aldığı ruhların yakında serbest kalıp kasabaya yayılacağını söylüyor.Tüm bunlara bir son vermek için içeri giren kişilerden bir daha haber alınamaması ise; insanların korkularının dizginlenemez hale gelmesini sağladı. Kasaba yavaşça terkedilmeye yüz tutarken, kasabanın şerifi doğup büyüdüğü toprakları kurtaracak birilerini arıyor…

Kapıdan adımını attığın an karanlık üzerine çökecek ve şeytanların laneti ile boğuşmak için 1 saatin olacak. Şimdi iyi düşün; bu bedeli ödeyebilecek kadar CESUR MUSUN ?"

Bundan sonrada zaten bana pek fazla şey demek düşmez heralde. Arkadaşlarınızla sonuna kadar eğlenip, KORKUYU İLİKLERİNİZE KADAR HİSSEDİN demek istiyorum..

Bu arada unutmadan şuanda açılışlarına özel %25 indirim bulunmakta.

Kendilerine afişteki yerden veya orada yazan sitelerinden ulaşabilirsinizde. Herhangi merakınız veya sorularınız için buradan banada yazabilir, onlarada ulaşabilirsiniz.

Yetimania: Tık
1 yorum on "En iyi Korku Evi: Yetimania (Mutlaka Gidip Eğlenceli Vakit Geçirin!!!)"

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9