19.02.1994

| On
Cuma, Şubat 19, 2016


Bugün bilmem kaçıncı doğum günüm. :P Şaka şaka 22 mi olduk ne oldu? Birşeyler oldu işte. Bugünden itibaren bazı şeyleri yavaş yavaş yapmaya başlamalıyım. En azından net olarak bildiğim şey artık bu doğum günümden itibaren bazı hayallerimi bir kenara bırakarak yeni güzel hayallerin peşinde koşmak.

İnsan hayalsiz yaşabilir mi? Yaşar. Ama nasıl yaşar. O yaşamak bana yeter mi? Tabikide yetmez! Eskisi gibi bazı hayallerim yok. Ozamanlar fazla saftım heralde. Çok iyi insanlarla tanışıp iyi bir sevgilim olsun hayatımı normal şekilde yaşayayım diyip geçerdim hep. Artık öyle minik şeyler istemiyorum. Ne kadar minik şeyler istersem, ben o kadar daha ağır yoruluyormuşum. Ne gerek var?

Kendime çok önemli 2 tane hedef koydum. Kısmen ikiside benim elimde. Hiç değilse bir tanesi kesinlikle benim elimde. Bunları söylemeyeceğim. Ama "başarıyla" ilgili şeyler. Zaten ben birşeyleri başarırsam elbet buradan da paylaşırım. Onun başlığına söz veriyorum eğer o iki hedefimide başarırsam "Başardım" diye yazacağım. Söz!

Herşey çok güzel olacak. Biraz daha motivasyona ihtiyacım var en kısa zamanda belli alanlarda birşeyler yapmayıda hedefleriyorum hepsi yavaş yavaş olacak. Bloğu bırakmakta yok asla. Ha bu arada sanmayınki artık iyi insanlarla tanışmak istemiyorum. Tabiki istiyorum. Beni anlayan anlamıştır ne demek istediğimi..

Doğum günümü çok tatlı kutlayanlar oldu. Güzel hediyeler alanlarda. Özellikle gecenin bir saati beni moda sokup damarları haşır huşur kestiricek tribe sokanlarda oldu hahahaha. İsim vermicem şimdi olay çıkmasın alkdsjkgdsg. Ama bana çok tatlı bir video hazırladı. Çok güzel yazılar yazanlar oldu. Bir kaç arkadaşımdan hediyede geldi. Hepinizi çok seviyorum.

Ne kadar az hata yapıcam desemde hep daha fazla hata yapıyorum. =_=  Doğum günümden itibaren hata yapmicam da demeyeceğim ya! Artık 2 tane başarmam gereken hedeflerimi yapmam lazım. Hadi bakalımmm.

Doğum günümü kutlayan benim yanımda olan herkese çok teşekkür ederim. Seviliyorsunuz gerçekten. Muaaaaaaaaa!
İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Gönder

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9