Çok Saçma Şeyler Düşündümde??

| On
Salı, Ocak 19, 2016


Ben neden hep insanlar, büyükler ve öğretmenler tarafından yardımcı kişilik olarak kullanıldım? :(

Düşünüyorum hala..

5-8. sınıfa giderken bile ingilizce öğretmenim tarafımdan teknoloji uzmanıymışım gibi kullanılırdım!! Skills dersinde hoca bana diğer ders yukarı kattaki izleme odasına çıkacağız. Daha iyi öğrenebilmek için listening yapacağız Eren. Bu CD'yi al sen halledersin bende bir tost yiyim gelirim diyerek her listening ayağına benim o yaşta üst sınıfa çıkıp herşeyi ayarlamamı isterdi. O da yemek keyfini yapardı!!!

Peki ya sen 8. sınıftaki beden eğitimi hocam(!) Neden spor salonunun anahtarını bana verip sen sınıfı topla ders başladıktan 10dk sonra gelicem ben... Basketbol, voleybol toplarından karma yapıp ver, sınıfı bir tut diyerek kaçıyordun??! Sonra "ogame" isimli oyuna bizi başlatarak o dönemki OKS sınavını geçmeme engel olmuştun! Herşey senin yüzünden aslkdjgdsg. (Bizim zamanımızda oks vardı tabiki.)

PEKİ SEN LİSE 2 DEKİ EDEBİYAT HOCAM. Neden okulun içindeki gizli ajan olarak beni seçip sigara içen kişileri ispiyonlamamı sağlamıştın? Senin yüzünden lisede para karşılığında insan kayırmacayı o yaşta öğrenmiştim! Tuvalette sigara içen insanlar sayesinde bütün haftalık öğlen yemeği parası nasıl çıkar hesapları yapıyordum! Neden bana o yaşta bunu öğrettin? asdlkgjksdgsg.

Üniversitedeki hocam.. Seni unuttum sanma! O akıllı olduğu sanılan ama aklı bir karış havada olan "akılsız tahtalar"ın kasmasından ötürü benim derse 10dk önceden girip tahtayı ayarlayıp insanların video çekimlerini izletebilmek için. "SEN YAPARSIN EREN" gibi ironik lafları çıkartmanı!

Ve sen! Diğer üniversite hocam!! Aslında seni seviyordum ama!! sadasgdsgd Gerçekten iyi bir hocaydınız hocam saygılar.... AMA! NEDEN TÜM EKİPLERİN İSİMLERİNİ TEK TEK YAZABİLİYORKEN. EN BAŞA SADECE BENİM ADIMI YAZARAK EKİBİ(!) DİYE GEÇİŞTİREREK TÜM DÖNEMİ EKİBİN LİDERİYMİŞİM GİBİ STRESSLİ YAŞAMAMA SEBEP OLDUNUZ HOCAM? slkdjgklsag Neden yaptınız bunu?


(İsimleri Editledim, Önemli Olan Kısım Duruyor...)

Peki siz şenesenevler sitesinde otururken ki çocuklar? Marketteki cipsleri elleterek en iyi tasoları bulabileceğimi söyleyen çocuklar? Neden o markette beni en öne itip, bütün cipsleri çıtır çıtır kırmamı sağlayıp hepimize en iyi tasoları ama markeçti amcanın bütün günahını almama sebep verdiniz? Söylesenize??? 

Peki, peki ya arkadaşlarım? Neden bana tipin tamda teknosada çalışacak bir tip. Bence iş bulamassan orada çalış havasını vererek > diyerek, girdiğim her mekanda teknolojik sorun olduğunda oranın sahibi tarafından dostum gelde bir el at yardımcı ol LAFINI İŞİTTİRDİNİZ BANA?

VE SEN ALTUNİZADEDEKİ SUSHICO ÇALIŞANI. NEDEN 2 TANE SUSHI PRINCE MENUSU ALDIĞIMDA SEN BUNU YİYEMESSİN YERSEN NOODLE ISMARLICAZ DİYEREK 3 TANE SUSHIPRINCE YEDİRTTİN BANA? Bir dakika sanırım bu buraya olmadı ama ekledim işte! Noodle'da güzeldi ayrıca! Sözünüzde durun hep böyle.


AMA DURRRR BİTMEDİ! Peki sen yürekli çocuk?? Neden bunu okuldan mezun olduktan sonra diyorsun?? Öleyim diye mi???Evet bu mesajlar telefonuma mezun olduktan sonra düşen itiraflar! Neden ben zorla tv çekim ekibimin lideri ilan edilmiştim (!) Son bomba?ASDGKJASDG.

KENDİME GÖRE LİDER VASFIM YOK. 
İNSANLARA GÖRE VAR MI? ADLGKJSG

ÇOK SAÇMA ŞEYLER DÜŞÜNMEYİN. 

Düşünmemeliyiz.
İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Gönder

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9