KuteKavun PS4 Youtube Kanalım - Şimdilik Battlefield 4

| On
Cuma, Haziran 26, 2015

Bugün ilk kez bir sayfamın tanıtımını yapmak istedim. Aslında çok fazla bu sayfaya gitmesede benim olduğum bir alan ve tür sonuçta ben varım. Özellikle 20. videoma ulaşınca 20 video'da bir tanıtımını ve bilgi akışını sağlamayı düşünüyorum.

KuteKavın benim youtube kanalım, ancak özellikle uğraştığım bir durum yok. Şimdilik sadece bf4 savaş oyunuyla takılıyorum. Bazen sesli kayıtlarımda oluyor. Takip etmek isteyen veya gamerlığa ilgisi olanlar bakabilir. İlerleyen dönemde'de başka oyunları paylaşmayı düşünüyorum özellikle "multiplayer" olarak. Unutmamakta fayda var sadece ps4 konsolundan videolar paylaşıyorum.


Herhangi bir yerde paylaşmadığım, ek özellikli hd gamecapture aletleriyle veya kendi görüntümle kayıt almadığım için şimdilik izlenme sayılarım cidden düşük. Zaten kendimi göstermek gibi bir niyetimde yok sadece kendimi test edip keyif alarak paylaşımlar yapıyorum.

İlerleyen dönemde sanırım NFS'in kasım da oyunu çıkacak. 2016 mart ayında da yıllardır beklediğim The Division çıkacak bu iki oyunuda multiplayer modunda paylaşacağım gibi görünüyor. Tabiki çok ileri tarihler... Ozamana kadar ne olur bilmiyorum. Arada GTA5 ara sahnelerden paylaşımlarda da bulunabilirim. Hiç birşey net değil her zaman ki ben işte lkdsajflksjg.
İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Gönder

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9