[FREE MELON] Hoşçakal Twitter, YGS Tekrarı? - Günler Yetmiyor / Seviyesiz Kültürsüz İnsanlar.

| On
Çarşamba, Mart 04, 2015
15 Mayısta YGS zımbırtısı adında bir sınav varmış. Küçücüktü minicikti alageyikti paaat diye vuran küçük kızıda analım. Herneyse lsakdjflksadg sınav varmış yaa hiç haberim yok bende girecekmişim bak ya :( Kaçıncı kez giriyorum bilmiyorum artık ama bu sene okulumda bitiyor, bakalım neler olacak geleceğim hakkında kendiminde en ufak fikri yok, kendimize sorduk ve cevap alamadık. YGS işin daha kolay kısmı aslında, peki LYS? LYS!! Bu arada bana unutturmayın size yazın, üniversitede nasıl kolay sınıf geçilir, ne yapılır? Konusunu yollayacağım buradan. O taktiklerle geçemiyorsanız daha da buraya gelmem. :P (Tamamı bana ait!)

Hayat böyle saçma sapan soldan sağdan soğuklu sıcaklı geçerken Twitterı aniden kapatma kararı aldım. Tabiki bu kadar basit ve kısa sürede olmadı şuanda sizi kandırıyorum. Hemen karar vermişim gibi gösterip kendimi farklı göstericem sizde aa bu çocuk nasıl yapıyor böyle hayranım vallahi diyeceksiniz. Başta dediniz dimi? Deme işte. Konuşmak kolay yapmak zor. Yaşadığım kendimceli sorunlarla tamamen kapandı. Büyük konuşmayayım ama açacağımı düşünmüyorum tekrar. Sosyal hayata +1, internet yaşamına -1 puan verip uzaklaşayım mı? Başlayacağınız bir iş, sizin için önemli bir olay veya hayatınızı riske edebilecek sizi üzecek birşey varsa, asla sanal ortam için zedelemeyin kendizini. Kurtulun gitsin.

Dava açarsak günleri 32 saate çıkartabilirmiyiz? Tazminat içinde para ALABİLİRMİYİM. MANEVİ DEĞERLERİM, UYKU DÜZENİM, AKIL SAĞLIĞIMLA OYNANDI! LSJFDLKSAJGDKSDG. 24 saat gün yetmiyor bana artık. 24 saat olarak karar kılan zihniyet kimdir ne iş yapar, kimin adamıdır, kimin için çalışıyor bunlar? İsim verin bana. 32 saat olacak o kaddddddddarrr! Uyumak isteyenlerde daha çok uyur. Beni dinleyin. Bu yolda kazanacağız alkdjaslkfag. CuteMelon Partisi moduna giriş.

Derin mevzuye geldim. Türkiye bitmiş. Şaka gibi komik söylüyorum ama gerçekten bitmiş. Bu aralar bazı insanlara dalmamak, veya her önüme gelene küfür falan etmemek için zor tutuyorum kendimi. (Bende mi bittim yoksa?) Ya o kadar kültürsüz seviyesiz insanlar doluşmuşki. Geçen gün sevgilimle birlikte forum istanbul mu -hangisi bilmiyorum artık zeytinburnu taraflarında ki- oraya gittik. Arkadaşım yemek yerinin bir tarafı kültürlü gibi normal insanlar bir tarafıda kültürsüz insanla dolmuş. Kültürü belirleyen şey ırk, milliyet değildir ama resmen orası öyle diye böğürüyordu bana. %5 lik kesimi gene kenara koyuyorum. Ama bu has çingenemsi kürtler iki ırkta. Gerçekten kültürsüzü, bilgisizi çekilmiyor iğrenç pis insanlar. (%5 in asla hakkını yemem.) Kürtte çingenede çok iyi insanlar var. Ama bazıları harbiden pislik ya. Sbarro tarafı nedir arkadaş? Çalışanlar bile öyle arkadaşları falan gelmiş ordan bana ice tea versene, dilim pizza versene falan şirket olmuşlar. Kalitesiz, takipsiz çalışan alırsan olacağıda budur. Hepsinden nefret ediyorum. Küfürler edeceğimde bu bloğa yakıştıramıyorum, kendime yakıştıramıyorum susuyorum. Ya sevgilimle gitmişim oraya onu öyle ortama getirdim diye üzüldüm (ben gitmek istememiş olsamda :P) Hayatında hiç bi fikri olmayan, hiç bilgisi olmayan. 100tl verseniz adam bile öldürecek tiplerin yanında olduğum, ortamında bulduğum için kendimden şey oldum önce. Ben neden bu insanların yanındayım diye? Ancak görüyorum ki türkiyenin hali bu olmak üzere. Eskiden avm'ye bile herkes gelemezdi yahu. İşin kötüsü ortamıda böyle. Yolu çevresi falan. Varya yakında birine dalıcam az kaldı. Sinirim overload olmuş %999 çizelgesinde. Ben çizgimi korumak adına bu noktada yazımı sonlandırıyorum.
İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Gönder

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9