Geçen Haftanın Salağı Benim! - İçime Oturdu Cidden..

| On
Salı, Şubat 25, 2014
Geçen gün 2009'da üye olduğum bir oyuna hafif tekrar geri döner gibi olup azıcık oynadıktan sonra salaklığın büyüğünü yapmış bulunuyorum. Öyle böyle içime oturdu ki. Evde annem ve ablamla paylaştım hala içimde bir ağırlık var. Burada da içimi dökersem belki birazda olsun rahatlarım diye düşünüyorum :))

Şimdi ben hafif salak olunca, çabuk gaza geliyorum... Oyuna bir girdim ne göreyim?? Pembe silahlar! Normal satın ala tıklıyorum yok. Mutlaka gidip kutu alacakmışız onun içindende çıkarsa..  Birde 3 ünü "Permament" diye koymuşlar yani diyor ki çıkarsa tamamen senin olacak süreli falan değil! Sonsuza kadar senin olacak diyor..  Sonra bir baktım 50 tane kutusu 45bin oyun parası.. Ama o oyun parası gerçek TL ile satılıyor ne yazikki.. Sevgililer günü için yapmışlar, ya diyorum almassam gidecek 50 tane kutu açsam hiç mi çıkmaz yaa olurmu öyle şey 3 de sıfırmı yapacağım diyorum içimden.. 10 tane çark dönecek 3 tanesinden hangisi olursa olsun yarar diyorum. 10/3 şansım var yani, 50 kutu var birde.. Çıkmazmı diyorum hala içimden içimden :)) Parasına bakıyorum dolar fırlamış gitmiş, ben daha cimrilik yapıp kontür almıyorum kendime :P Neyse hafif gaza gelince ben tabi, annemle konuşmalar anne silah var ya pembe hemde almam gerek :( Borç yapalım mı banaa? Falan diye annemde kıyamaz tabi hemen al dedi öbür ay ödersin dedi ama benim kamera almam gerek gram para harcayamam. Onunda korkusu var içimde. Bu pembişlerden biri çıkarsa en azından hani çıktı rahatım olacak bir şekilde öderiz...

20. kutuya geldim çıkmadı.. Terlemeye başladım hafif. Yok yarınmı devam etsem derken, 35. kutu geldim hiç birşey yok :)) Ben böyle gülmeye falan başlıyorum kendi kendime. 45 geldim hala yok bu saatten sonra hafif karakterimde değişiklikler oldu. Laf atmalar evde bağırmalar oyuna laf demeler böyle oyun mu olur bilmem ne. 50. kutu ve hiç birşey yok. :D Ben evde HUHAUHAUHAUHAUHA diye gülmeye başladım. Annemde sevindi çıktı sandı çıktımıı diye bağırıyor :) Çok mutluyum anne hiç birşey çıkmadı! AALKSJDKALJDS annemin üzülme lafını duyacağıma > Para boşa mı gitti Eren? Lafıyla odamın kapısını kapayıp sessizce odamın köşesinde 5 dakika boyunca beklememle sonuçlandı. Ablamda gelip Eren noldu yaa diye konuşmasıyla birde ondan ezen surat ifadesini çektikten sonra, elde var 0 birde 97 tl borç bataklığına Annem Bank tarafından faizsiz olarak girdiğimi hissetmeye başladım.Yapacak birşey yok ama hayat böyle işte. Aslında kumara giren birşey bu yapmak istemiyordumda direk almak yoktu ki. Gerçek parayla direk olsa onu alırdım en azından elimde olurdu böyle salak gibi kaldım ilk defa hayatımda şanssız oldum ne oyunlarda neler almışlığım var bu kadarı olmamıştı :(  Çok sağlam bir tecrübe oldu bana ama pişmanmıyım. Değilim. O pembe silahları hala istiyorum aslkdjaskljdsdklasjdlkasj ama kendime hakimim artık. Bir daha almam borcumu ödersem ondan sonra belki :PO değilde part time iş aranıyor acil 100tl alsam yeter laksdjalksjda!
2 yorum on "Geçen Haftanın Salağı Benim! - İçime Oturdu Cidden.."
  1. Üzüldüm bu duruma :( Neyse ki faizsiz borç :) Okurken düşünüyorum ben de; "herhalde son beşinde çıkacak" diye :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Hahahah yaaa abla keşke çıksaydııı T_T

      Sil

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9