F-VE DOLLS - First Love / 2nd Mini Album (Albüm Tanıtımı)

| On
Cumartesi, Aralık 28, 2013

F-VE Dolls sevgim patlama yapmışken alayım dedim. İlk Co-ed ve 5Dolls olarak anıldıkları dönemlerde grup gerçekten apachi gibiydi. Sonra şirketin tarz değişikliği ve üye değişimleri bana yaradı ve grubun fanı oldum. Özellikle en sevdiğim 2 üyenin gruba yeni gelenler arasında olması şaşırtı değil. (Yeonkyung, Nayeon) Ama albümü alırken, içeriğine bakmamıştım tamamen karttan olması beklemediğim birşeydi, hoşuma gitti. Genede küçük dergimsi birşey olabilirdi kartların yanında.. Kart basımlarını çok kaliteli bulmadım kötüde değil daha sağlamda olabilirdi. Dolar arttığı için 40tl civarı tuttu. 

Albüm İçinde Bulunan Parçalar;
1. 사랑한다? 안한다! (작곡 이단옆차기 작사 이단옆차기 편곡)
2. 사기쳤어 (작곡 박덕상 작사 박덕상 편곡)
3. LOV (작곡 신사동호랭이 작사 신사동호랭이 편곡)
4. NONONO (작곡 박덕상 작사 박덕상 편곡)
5. 짝 1 호(Original) (작곡 이단옆차기, chiro suezawa 작사 이단옆차기 편곡)
6. 짝 1 호(Remix) (작곡 이단옆차기 작사 이단옆차기 편곡)

Bu tarz beni böyle Japon işi olupta sanki Kore tadına götürür gibi havaya sokuyor. Okul kıyafetleri ayakkabıları çorapları falan tam Japonların mentalitesi ama kişiler, birazda olsa klip, şarkının havası Kore hissini veriyor, bu yüzden %100 olarak bağladı beni. Yeonkyungu falan bu klipte tanıdım tam olarak ve burada hoşuma gitti o perukları şapkası sesi :" Annemle evde Can You Love Me? diye geziyoruz.. Albümdeki diğer parçaları çok fazla sevmedim. Hyewon'a bu tarzda ısınmaya başladım ve onlar sayesinde kısa saça birazda olsa ılımlı bakıyorum, herkese yakışmıyor ama bu kızlara tam olmuş yaa! Nayeon'da keşke saçları pembe haliyle burada olsaydı daha iyi olurdu.. <Yeonun tüm şarkı kısımlarını ezberledim türkiyeye gelse direk okurum o derece> Klipteki "corcik" ayakkabılar yüzünden canım çekti hep gidip alasım varda modası geçti, aslında modayı çok takip eden biriside değilimde işte.. : P4 yorum on "F-VE DOLLS - First Love / 2nd Mini Album (Albüm Tanıtımı)"
 1. Yeonkyung senin yüzünden benimde Hyoyoung'la beraber gruptaki favorim oldu diyebilirim. :D Hepsini seviyorum ben aslında yeni gelenlerde gruba çok uydular. Ama 2011 debut zamanında stilleri tam dediğin gibiydi, bu hale gelmeleri daha güzel oldu :D Albüm resimleri filan çok hoş, güzel günlerde dinle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hahah benim yüzümden.. :D Bencede öyle ya yeni gelenler yeni bir grup haline getirdiler *-* Çok teşekkür ederimmm.

   Sil
 2. Ne güzel! Pek bildiğim bir grup değil ama çok sevimliler. Keyifle dinle :)

  YanıtlaSil

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9