CuteMelonism İkinci Defa Yenilendi!

| On
Pazar, Kasım 10, 2013

Herkese merhaba ben Cutemelon! Geçen ki tasarım ve logo değişikliğimizden sonra, bugünde menu bar yeniliği ve etiketlere tıklayınca çıkan "bu tag üzerindeki tüm etiketler gösteriliyor" gibi olan saçma yazıları kaldırdım. En büyük amacım bar üzerinde tasarruf yaparak daha fazla ilgiyi ana konulara çekmekti.

KPOP menusü üzerinden, genel bölüme ve 2 gruba daha çabuk ulaşabilirsiniz o bölüme yakında Crayon Pop ve After School etiketlerinide ekleyeceğim. Bunun yanı sıra iki adet tanıtımımı tek başlık üzerinde topladım ve belki ileride başka tür tanıtımlarada gidebileceğimi düşünüyorum. Örnek yeni alacağım elektronik bir eşya veya konsol vb türler olabilir. Yeni olarakta Dizi / Film ve alt başlıkları geldi, şuanda içleri boş olsada bu aralar izlemekteyim çok yakında o bölümlerde aktif olacak!

Üçüncü defa yenilendiğimde planladıklarımsa, aşağı ve yukarı hemen sağlayacak bir buton, logo değişikliği ve birazda tasarımı daha çok oturtmayı planlıyorum. En büyük olaraksa cutemelonism hakkını üstüme alacağım gibi görünüyor.

Yenilikleri beklemede kalın :P Eğer tasarım bilgisayarınızda sorunluysa bana bildirebilir ve tavsiyeleriniz gibi konularda ya buradan yada sosyal paylaşım sitelerim üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
2 yorum on "CuteMelonism İkinci Defa Yenilendi!"
  1. Tasarımın pek hoş olmuş. Cutemelonism hakkını alma fikrin çok akıllıca :)

    YanıtlaSil

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9