CuteMelon'a Sıkça Sorulan Sorular

| On
Çarşamba, Ekim 09, 2013

Bu olayı arada yapmayı düşünüyorum, ask fmde veya facebook üzerinden sık sık gelen cevapladığım veya cevaplamadığım ama çok fazla karşıma çıkan soruların bır kısmı ile buradayım.


Soyadın Nedir?
Soyadımı söylemiyorum, neden dersek aslında ben geldiğimde bundan 3 yıl önce şaka amaçlı çıkmış birşeydi sonra çok fazla yüksek mevkilerde görev yapınca nedendir bilmiyorum ailemde fazla aktif kişiler olduğu için soyadımı vermek istemedim o günden beri gizlediğim birşeydir. Toplamda beni çok yakından tanıyan 3 yıllık falan 4-5 arkadaşım biliyor sadece. Bu yüzden bunu söylemediğim için herkesden özür dilerim ancak gerçekten söylemek istemiyorum.. Bazıları komik bir soyada sahip olduğumu düşünüyor gerçekten alakası yok, tabi isteyen istediği gibi düşünebilir. :"

Nerelisin?
Doğma büyüme İstanbulluyum ailemde öyle ancak dedemler Trabzonda doğmuşlar bu yüzden kütüğümde öyle görünüyor ancak hiç gitmedim veya oradan bağım olan görüştüğüm kişilerde yok, ne yazikki şivem veya trabzona benzer yanımda olmadığı için direk olarak İstanbul diyorum.. (Doğum yerim İstanbul - Kadıköy)

Sevgilin Varmı?
Hayır yok umarım yakın zaman da beni gerçekten seven bir prenses bulabilirim..


Kaç Yaşındasın / Ne Burcusun?
19 Şubat 1994'de doğdum. Burcumu tam olarak bilmiyorum bazı yerlerde Kova, bazılarında Balık olarak geçiyor bende karar veremedim galiba ikisinide taşıyorum.

Türk Biriyle Evlenirmiydin, Mutlaka Asyalımı Olmalı?
Gördüğüm çok cute türklerde var, mutlaka %100 Asyalı olacak asla demem, ama tabiki Asyalı olsa belki daha mutlu olabilirim gibi geliyor şuanda annem falan bile ben senin Asyalı biriyle evlenmeni istiyorum çekik gözlü torunlarım olsun falan diye espiri yapıyor bazen ciddi bile diyo ama ben tabi böyle şeyleri takmam sevdiğim kişi her ülkeden olabilir türkde olabilir yeterki gerçekten beni sevsin oda.. Sevgi herşeyin önüne geçer, içimizde hissetmeliyiz sadece ülke, millet veya din bir önemi yok.

Neden Asya?
Herşey çok geçmişe dayanıyor 5 yaşıma kadar gidebiliriz, benim her ne kadar sevimli olmasamda sevimli şeyler sevmem anime ve Asya oyunlarına hasta olmam, özellikle Sony ve Nintendonun çoğu konsoluyla büyümem. Küçüklükten beri hep Asya Asya diye gezerdim ya gerçekten söylüyorum..  Ben Japonya - Güney Kore hayranı olmadan önce hatırlıyorum birde ozaman bile böyle cute karakterler seçerdim oyunlarda hatta oynadığım bi dövüş oyunu vardı ablamla orda pembe çantalı lise çorapları giyen kahküllü kız karakterim vardı hahaha :D Çok hoştu ya tamamen sevimli şeyleri sevmeme dayanıyor galiba. Başka birde 13 yaşımda Japonca kursu aradığım dönemleri hatırlıyorum çok uzak diye gidememiştim. Ama ne yalan söyleyeyim 15 yaşından beri tam olarak Anime ve Müzik sektörüne indim.

SNSD Diyordun Şimdi Ne oldu?
Hala diyorum ama bunu göstermem için sağa sola her yere yazmam gerekmiyor.. Benim yaptığım herşey ortada aslında bu konuyla ilgili çok konuştum ve daha dile getirmek istemiyorum.. Biraz daha bişeyler öğrenmek bilgi almak isteyen varsa ama buradaki yazılarımı okuyabilir.. Onlar için > ( Tık 1 - Tık 2 ) Ne zamanki facebook adresimi değiştirsem ozaman değiştim demektir, facebook link adımdaki Jessica hiç bir zaman gitmeyecek!

Soshiturkey Neden Kapandı?
En başta çok hevesle açıp yürüttüğüm bu sitenin ilk sebebi parasal nedenlerdi ama bir şekilde hallediyordum aylık parasını. Birgün dönüp arkama baktım, destek geliyordu ama çoğu boşa gibi geliyordu, hergün birileriyle kavga edip yeni insanlarla tanıştığımı fark ettim. Sürekli arkadan dönen işler oluyordu rahatsız oldum birden gelen desteğin çoğu yardımın bile gözüme farklı göründüğünü hissettim ve paramın bu yüzden boşa gittiğini düşündüm bir 3 aylık düşünme dönemine girdim.. Baktığımda tekrar dersleriminde çok kötü olduğunu bu işleri severek yaptığımı ama hayatıma hiç birşey katmadığımı fark ettim kişisel olarak meslek ve okul gibi yani.. Daha çok bunlara yoğunlaşıp kendimi gelişterecek vakit bulmak içinde tüm nedenleri birleştirince kapatma kararı aldım.. Sınıfta kalıp bıraktığımı söyleyenler olmuşta hayatımda hiç sınıfta kalmadım..

Kahkül Sevgin Nereden Geliyor?
Bunu konuşmak için ayrı öyle bölüm açmalıyım heralde :D En başta minnakken annemin kahkülünü çekerek başlamışım bu işe, nedense ben kahkülün bir kızı özel ve gizli hale soktuğunu düşünüyorum.. Ve kahküllü çoğu kızada özel bir saygım vardır muhabbetim olmasa bile geçerlidir.. Ayrıca kahküllü fotoğrafını beğendiğim cutelerin kahkülünü gerçekten beğenmişimdir :P Bazen oturup bakıyorum kahküllere tek tek hohoho. Ciddi anlamda psikolojik sorunumda olabilir korkmayında daha zarar vermedim kimseye :D Kahkülü ben çok farklı görüyorum asdjkasd.. Onun kıpırdaması bile çok tatlı bence :3 Buradan anlatamayacağım çok büyük tatlı duygularla seviyorum yani heralde oradan geliyor ama benim yaşama, mutlu olma kaynağım!

Hangi Takımlısın?
Sporla ciddi anlamda aram yoktur. Eskiden basketbol lisanslı olarak oynarken takip ederdim ama kolumda çatlak olması ve öncesindede kırılmadan ötürü bırakmıştım.. Mutlaka bir takım diyeceksem Fenerbahçe diyebilirim. Yabancı basketbol takımı söylersemde Indiana Pacers.

Oynadığın Oyun Varmı?
Evet, Erepublik ve League Of Legends adında iki oyun oynuyorum. >_<

Kısmen bana çok sorulan soruların minik bir değerlendirmesini yaptım umarım işinize yarar..İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Gönder

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9