Girls' Day - Galiba Fan Boylarına Yasak Geldi

| On
Cumartesi, Ağustos 24, 2013

Çıkış zamanından beri takip ediyorum bu grubu bilirsiniz, çok paylaşmasamda gerçekten neler yapıyolar hep takip ederim. Son zamanlar da aşırı derecede büyüme kazandılar bundan 1,5 yıl önce hatırlıyorum Güney Kore'de sel olmuştu o kadar şirketin parası yoktuki sel basan stüdyoyu kendileri temizlemişlerdi, çok yorulduk diye twitter güncellemeleri yapıyolardı.. Böyle hep hayranlarına yakın takılarak, farklı konseptler deneyerek bir şekilde 2 sene içinde sonunda bilinen kız grupları arasına girdiler.. Bir üyenin ayrılması dışında (Jihae) grup arasında da hiç bir sorun yok, olaylarını görmedim. Bir tek göze batan şey Minahın grupta direk olarak anayüz olması.. Biraz üzmüyor değil. Girls Day tanımayan birisi varsa mutlaka Minahı tanıyodur ama ilginç kaçıyor bu yüzden.. Söylemekte fayda var bilmeyenler için Yura Güney Koredeki bacakları sigortalı olan ilk sanatçılardan biri diyebilirim.. Bir dönem acayip olayı oluyordu hergün haberini görüyordum. Sojin zaten grubun lideri görsel olarakta onu öne çıkartıyolar minik üyemiz Hyeride çok sessiz kalmıştı, son dönemde saçını kestirip biraz fanlarını arttırdığına inanıyorum..

Neyse neyse fazla uzatmayayım, benim derdim çok farklı birşeyle. Biliyorsunuz ki bu dönem Crayon Pop'un erkek fanlarının sesi hep çıkıyor canlı konserlerde. Ama öyle birşey varki eskiden Girls Day dediğiniz anda onların fan boy sesleri gelirdi. Nedense ben artık duyamıyorum ? Hemen size örnek vereyim.


Başka Örnek: Tık
Başka Örnek: Tık

Çok daha örnek vardıda şimdi arıyorum bulamadım hep böyle olur. :D Buralar da yeterli bence. Acaba bunun sebebi ünlemi alakalı hani tanındıkça dışarı kötü izlenim vermesin diye engelleniyor mu? Yoksa fanları konsept değişiklikleri + üye kaybından dolayı küstü mü? Bu benim en merak ettiğim konu. Gerçekten yeni performanslarına bakın çok az nadir ses geliyor. Ama albüm satışları eskisinden daha fazla. (Ün olarakta) Benim o yüzden sadece aklıma gelen ünlü olma döneminde bunlara izin verdikleri ama büyüyüncede işte fişlerini çektiler galiba. :T Yapılan hem doğru hem değil bana göre, gerçekten rahatsız edici bir ses ama neden sen hayranlarını zorla bastırırsın ki? Bunun ünlemi, şirketlemi başka birşeylemi alakalı olduğunu galiba Crayon pop büyüyünce anlayacağım. Şuan onların fanboylarını da herkes biliyor 5-6 ay sonra bu yok olursa Girls' Dayde de aynısı olduğu için şirketin işi diyeceğim. :P (Gerçi bir ihtimalde konsept değişiklikleride var ama bilmem ki çok sıcak gelmiyor bana...)
2 yorum on "Girls' Day - Galiba Fan Boylarına Yasak Geldi"
  1. Grupla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Artık ses ve görüntü olayında ustalaştılar iyice. Müziğin ve söyleyenlerin sesi iyi duyulsun diye çevreden gelen sesleri azaltıyorlar. Ki böyle daha iyi. Ama bazı oynanmamış fancamlerde hala futbol maçındaymış gibi bağırıp çağıran erkekleri duyabiliyoruz. kk

    YanıtlaSil
  2. Bende daha çok şirketten kaynaklı olduğunu düşünüyorum zaten ama ne biliyim bazende bazı şeylerin olması lazım hem rahatsız edici gerçekten ama hemde hava katıyodu... :D

    YanıtlaSil

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9