2PM (A.D.T.O.Y.) Şarkısını 25 Saniye Cover Yaptım - ヾ(´・∀・)ノ

| On
Çarşamba, Mayıs 15, 2013

Komik 25 saniye nedir belki ama canım sıkılmıştı birde 2PM comeback yapmış sevdiğim sayılı erkek gruplar arasındadır. :D

Sonra dedimki kendi kendime birşeyler yapsam mı cover gibi.. Aslında benim canım böyle uzun uzun yapmak istiyor ama ne yazikki lyricler tam yazıldığı gibi okunmadığı için yani genel olarak Korece'nin vurguları farklı olduğu için üstünde çok uzun çalışmak lazım bunun içinde o kadar vaktim yok ayrıca yapabilirmiyim iyi bilmiyorum kendime çok zaman kaybı olmaması için hem sesimi duymayıp da duymak isteyenler içinde böyle en kolay yerinden biraz yapayım dedim. Sonra telefondan kayıt yaptığım için heralde ses kayıt kısmı pek kaliteli değil benim sesimde ince çıktı, biraz moralim bozuldu tabii :P Genede paylaştım, beğenenler olunca biraz gaza gelmedimde değil. Belki ileride mikrofon alırsam birşeyler deneyebilirim (Almasamda deneyebilirim benim sağım solum belli olmuyor biliyorsunuz, bunu yapacağımı bile kimse beklemezdi hohoho) Öyle birşeyler denedim işte, beğenen ve seven herkese teşekkür ederim fazla uzatmadan burada da paylaşayım..

Ah bu arada 2PM'den en çok sevdiğim kişiyi soracaklar içinde buradan açıklayayım Nichkhun (İnternetten baktım böyle yazılıyormuş ben Nick derdim hep o.o)

İlk Yorumu Sen Yap !
Yorum Gönder

EMOTICON
Klik the button below to show emoticons and the its code
Hide Emoticon
Show Emoticon
:D
 
:)
 
:h
 
:a
 
:e
 
:f
 
:p
 
:v
 
:i
 
:j
 
:k
 
:(
 
:c
 
:n
 
:z
 
:g
 
:q
 
:r
 
:s
:t
 
:o
 
:x
 
:w
 
:m
 
:y
 
:b
 
:1
 
:2
 
:3
 
:4
 
:5
:6
 
:7
 
:8
 
:9